/متقاضیان خرید دیگنیتی وارد مرحله دوم فروش شدند

متقاضیان خرید دیگنیتی وارد مرحله دوم فروش شدند

نخستین طرح فروش دیگنیتی به گونه ای در کمتر از دو ساعت به پایان رسید که هزاران نفر برای ثبت نام اینترنتی اقدام کردند و افراد بسیاری موفق به ثبت نام و عده ای نیز به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش در 27 اردیبهشت 1400 شدند.

روز سه شنبه 24 فروردین ساعت 10 صبح ثبت نام دیگنیتی آغاز شد که با استقبال بی نظیر مشتریان گروه بهمن مواجه شد. هدف گروه بهمن به عنوان یک خودروساز نمونه در ارائه خدمات فروش که در سال گذشته هم مقام اول خدمات فروش خودروهای تجاری و سواری را کسب کرد، عرضه نامحدود محصولات با کیفیت از طریق نمایندگی های مجاز می باشد اما طبق قانون می بایست به صورت آنلاین نسبت به فروش اقدام نماید که با توجه به مشکلات اینترنت، پرداخت آنلاین، تعداد زیاد متقاضیان و…، در برخی مواقع سبب نارضایتی افراد جا مانده از ثبت نام می شود.

فرآیند ثبت نام دیگنیتی مطابق با قانون به صورت اینترنتی، در يك زمان خاص و پیرو آن اطلاع‌رساني هاي مناسبی انجام شد تا همه متقاضیان در جريان زمان ثبت نام قرار گيرند. با وجود آن که ظرفيت توزيع به دلیل مشکلات ناشی از واردات قطعات خودرو دیگنیتی محدود بود اما هزاران نفر براي ثبت نام اينترنتي اقدام کردند. طبيعي است در اين روند، هر كسي كه زودتر براي ثبت نام اقدام كند، موفق خواهد شد.

البته سازوكارهايي براي جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي پيش‌بيني شد؛ به عنوان مثال برای حذف واسطه ها و دریافت خودرو توسط مصرف کننده واقعی، هر مشتری تنها مجاز به خرید یک دستگاه بود.
در اولین طرح فروش دیگنیتی 57 درصد از تهران، 7 درصد از فارس، 6 درصد از اصفهان، 7 درصد از خراسان رضوی و 18 درصد از سایر استان ها موفق به ثبت نام شدند و سرانجام فرآیند ثبت نام در ساعت 11:17 دقیقه به پایان رسید.
در صحبت با خانم بهرامی یکی از ثبت نام کنندگان دیگنیتی از استان تهران ضمن اشاره به اینکه خود دارای یکی از محصولات گروه بهمن است، گفت: از نحوه ارائه خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن بسیار راضی هستم و این موضوع سبب شد تا دوباره محصولات این گروه خودروسازی را انتخاب کنم.

با توجه به محبوبیت این خودرو همیشه ازدحام ثبت نام کنندگان باعث می شود که افراد زیادی که از سرعت عمل بالایی برخوردار نیستند و برای اولین بار از سایت بهمن موتور ثبت نام می کنند موفق نشوند برای آموزش روش ثبت نام خودرو در کمترین زمان به قسمت دریافت آموزش مراجعه کنید

2021-06-27T17:28:09+04:3028 فروردین 1400|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم