/فروش نقدی و اعتباری کارا تک و دو کابین، کاپرا و اینرودز

فروش نقدی و اعتباری کارا تک و دو کابین، کاپرا و اینرودز

بهمن موتور چهار محصول خود را با روش نقدی‌ و اعتباری به فروش می‌رساند.

وانت کارا تک کابین و دو کابین و ون باری اینرودز در این طرح فروش به صورت نقدی و اعتباری و پیکاپ کاپرا۲ صرفا به صورت نقدی عرضه می‌شوند. این خودروها همگی تولید سال ۱۴۰۱ و سفید رنگ هستند. ثبت نام نقدی و اعتباری به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع‌ ایرانی‌کار به آدرس www.Bahman.iranecar.com انجام می‌شود. فرآیند نام نویسی، از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۹آذر آغاز و تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه مورخ ۲۰ آذر یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. خودروها هفته اول بهمن به مشتریان تحویل می‌شود.

وانت کارا تک‌کابین تیپ ۴

قیمت نقدی این خودرو ۳۲۵ میلیون تومان است که در شرایط فروش اعتباری خریداران باید ۱۹۵میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت داشته و مابقی قیمت را طی چهار فقره چک سه ماهه از تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ تا 20 دی ماه 1402 به مبلغ حدود 38 میلیون و 144 هزار تومان تنظیم نمایند. نرخ سود این تسهیلات ۲۰درصد است.

وانت کارا تک کابین مجهز به پیشرانه ۲ لیتری با سطح آلایندگی یورو ۵ امکان تحمل وزن باری معادل ۱۰۰۰ کیلوگرم را فراهم می‌کند. این خودرو مجهز به سیستم ضد سرقت ( ایموبلایزر ) است.

وانت کارا دو‌کابین تیپ 4

قیمت نقدی این خودرو حدود ۳۳۷ میلیون تومان است که در شرایط فروش اعتباری خریداران باید حدود ۲۰۲میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت داشته و مابقی قیمت را طی چهار فقره چک سه ماهه از تاریخ ۲۰فروردین ۱۴۰۲تا ۲۰دی ماه ۱۴۰۲به مبلغ حدود ۳۹میلیون و ۶۱۱هزار تومان تنظیم نمایند. نرخ سود این تسهیلات ۲۰درصد است.

وانت کارا دو کابین مجهز به پیشرانه ۲ لیتری با سطح آلایندگی یورو ۵، امکان تحمل وزن باری معادل ۶۰۰ کیلوگرم را فراهم می‌کند. این وانت با ظرفیت ۴ نفره گزینه‌ای مناسب برای حمل بار و سرنشین به صورت همزمان است.

ون باری اینرودز

قیمت نقدی این خودرو ۵۵۹میلیون تومان است که در شرایط فروش اعتباری خریداران باید حدود ۳۳۵میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت داشته و مابقی قیمت را طی چهار فقره چک سه ماهه از تاریخ ۲۰فروردین ۱۴۰۲تا ۲۰دی ماه ۱۴۰۲ به مبلغ حدود ۶۴ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان تنظیم نمایند. نرخ سود این تسهیلات; ۱۸ درصد است.

اینرودز ونی با کاربری حمل بار، از محصولات سبک تجاری بهمن موتور است. این خودرو اجازه تردد در بزرگراه و اتوبان‌ها را دارد و وزن ترکیبی (سرنشینان + بار) معادل ۷۲۵ کیلوگرم را تحمل می‌کند. درب‌های کشویی طرفین و درب آسان بازشو مجهز به جک‌های هیدرولیکی در عقب ماشین، امکان بارگیری و ورود به اتاق بار آسان کرده است.

پیکاپ کاپرا

قیمت نقدی این خودرو ۶۵۲میلیون تومان است که تنها به صورت نقدی به فروش می‌رسد.

کاپرا یک پیکاپ با سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکترونیکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین دید عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق کنترل روی فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین+ راننده)، رینگ آلومینیومی (7J-16)، تودوزی پارچه ای-مشکی است.

با توجه به استقبال زیاد برای بعضی از خودرو ها در بعضی از شرایط فروش افرادی موفق به خرید خواهند شد که سریع تر مراحل ثبت نام را انجام دهند و وارد درگاه بانک بشوند ، چنانچه تجربه کافی در این زمینه ندارید در صورت تمایل می توانید آموزش ثبت نام محصولات بهمن را تهیه کنید تا بتوانید سریع تر و راحت تر مراحل را طی کنید و شانس موفقیت در ثبت نام را افزایش دهید برای تهیه آموزش ثبت نام می توانید به گزینه دانلود آموزش مراجعه کنید

2022-12-08T13:38:14+03:3017 آذر 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم