/شرایط ثبت نام و فروش دیگنیتی بهمن موتور در بورس کالا ۳۰ شهریور

شرایط ثبت نام و فروش دیگنیتی بهمن موتور در بورس کالا ۳۰ شهریور

دیگنیتی پرایم روز چهارشنبه 30 شهریور برای دومین بار با قیمت پایه 8 میلیارد و 215 میلیون ریال به تالار بورس می رود.دیگنیتی پرایم روز چهارشنبه مورخ 30/06/1401 در بورس کالا عرضه خواهد شد. قیمت پایه دیگنیتی پرایم مشکی و سفید در این نوبت فروش بورس کالا، 8 میلیارد و 215 میلیون ریال تعیین شده است.

میزان پیش پرداخت 30% قیمت پایه می باشد.هر کدملی صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو می باشد. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود

***خریداران ملزم به واریز وجه هزینه های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی می باشند که شامل :هزینه 9 درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش+سایر هزینه ها جمعا به مبلغ 394/419/027 ریال به شرح زیر میباشد : 353/500/000 ریال شامل:(هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری) هزینه هوشمندسازی کارت خودرو 435/000ریال،هزینه خدمات پست 500/000 ریال،هزینه تولید پلاک و شماره گذاری 2/800/000 ریال، بیمه شخص ثالث 37/184/027 ریال)

تاریخ تحویل: 1401/08/30

توجه داشته باشید قیمت پایه فروش با احتساب 9 درصد مالیات و هزینه های اضافی حدودا 935 میلیون تومان خواهد شد که در صورت رقابت این قیمت به مراتب بیشتر خواهد شد

شرایط ثبت نام:

داشتن کد بورس کالا برای خرید دیگنیتی

واریز 30 درصد مبلغ پایه به حساب وکالتی بورس کالا

عدم ثبت نام در فروشهای قبلی بورس کالا

هر کد ملی مجاز به ثبت یک خودرو می باشد

گفتنی است در این طرح هر کدملی تنها می‌تواند برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش کند و صرفا برای یک دستگاه خودرو مجوز سفارش گذاری دارد از همین رو صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

در این روش عرضه حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هرشکل و صورتی که باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید معتبر نمی‌باشد.
خریداران ملزم به واریز وجه هزینه های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه های 9درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، سایر هزینه‌ها هستند.

همچنین متقاضیان پس از قطعیت خرید در بورس کالا و واریز وجه کامل، می بایست ظرف ده روز نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهمن موتور به عامل محل تحویل (انتخاب شده در هنگام عرضه) اقدام نمایند و مسئولیت تاخیر از این محل بر عهده خریدار بوده و فروشنده مسئولیتی در این موارد ندارد.  بدیهی است زمان تحویل خودرو به همین نسبت تغییر خواهد کرد. در این صورت بروز تاخیر در تحویل، موجب تعلق سود مشارکت و جریمه دیرکرد نخواهد شد.

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی – مرداد 1401

پس از کش‌و‌قوس های فراوان بر سر عرضه خودرو در بورس کالا، سرانجام تصمیم بر این شد که اولین دوره فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی در تاریخ 26 مرداد 1401 از طریق بورس کالا عرضه شود. تعداد خودرو های قابل عرضه در این طرح شامل: 220 خودرو دیگنیتی و 310 خودرو فیدلیتی است.

اطلاعات تکمیلی فروش فیدلیتی و دیگنیتی پرایم در بورس کالا:

  •  اخذ کد بورس کالا و افتتاح حساب وکالتی
  • سفارش گذاری و پرداخت قیمت نهایی مورد معامله در بورس
  • پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده قیمت نهایی معامله (قیمت نهایی فروخته شده در بورس کالا)
  • پرداخت مبلغ ۱۷.۵ میلیون تومان برای فیدلیتی و ۳۵.۵ میلیون تومان برای دیگنیتی برای هزینه های جانبی
  • انتخاب نمایندگی و تشکیل پرونده

 

2022-09-19T19:26:50+04:3028 شهریور 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم