/ثبت نام امپاور، فورس ۸٫۵ تن و ۶ تن دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱

ثبت نام امپاور، فورس ۸٫۵ تن و ۶ تن دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱

شرایط ثبت نام نقدی محصولات بهمن دیزل با قیمت قطعی و ظرفیت محدود، به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 21 / 09 / 1401 تا ساعت 16 همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده ارائه میگردد.

شرکت بهمن دیزل شروطی را مطابق موارد مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلاً تشریح شده، قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام متقاضی از سوی شرکت بهمن دیزل به صورت یک طرفه فسخ و وجه واریز شده به حساب مبداً مسترد خواهد شد. ثبت نام صرفاٌ از طریق آدرس http://Bahman.iranecar.com امکانپذیر می باشد.

توضیحات:

*کشنده امپاور مجهز به کولر درجا و کیت ADR جهت حمل کالای خطرناک تانکر سوخت و… می باشد.

** قیمتهای مندرج در جدول فوق بدون در نظر گرفتن قیمت کاربری می باشد و مبلغ کاربری، بر اساس نوع کاربری انتخاب شده توسط مشتری که در جدول شماره 2 درج گردیده است به مبلغ فوق افزوده خواهد شد.

***سایر هزینه های مندرج در جدول شماره 1 شامل مجموع هزینه هوشمند سازی کارت خودرو ، هزینه پست و خدمات ، هزینه شماره گذاری، هزینه بیمه شخص ثالث ، مالیات و عوارض شماره گذاری میباشد.

**** ثبت نام کامیون فورس 8.5 تن صرفاٌ به همراه کاربری امکانپذیر میباشد و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نبوده،

همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده می گردد.

قواعد و ضوابط بخشنامه:

 ثبت نام از طریق آدرس ذکر شده انجام میشود و سایر مراحل تشکیل پرونده، تکمیل مدارک و …در عاملیت انتخاب شده صورت می پذیرد.

 ثبت نام با کدملی و یا کدحقوقی عاملیت ممنوع بوده و در چنین قراردادهایی شرکت بهمن دیزل دارای حق فسخ می باشد.

هر کدملی/ شناسه ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه از این بخشنامه میباشد.

با توجه به احتمال محدودیت سقف برداشت برخی از کارتهای بانکی، لازم است تا پیش از اقدام به ثبت نام، از میزان سقف برداشت اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمایید.

واریز وجه خودرو صرفاً در یک تراکنش امکان پذیر می باشد.

در این روش ثبت نام حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتیکه باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید علاوه بر بی اعتباری آن، حق فسخ برای شرکت بهمن دیزل ایجاد می کند.

پس از ثبت نام، امکان تغییر رنگ، تغییر عاملیت، تغییر خودروی خریداری شده، تغییر کاربری و یا تغییر شرایط خرید ممنوع می باشد.

با توجه به اینکه در روش ثبت نام نقدی با موعد تحویل فوری، به محض انجام ثبت نام و تشکیل کامل پرونده، امکان تخصیص خودرو وجود خواهد داشت، لازم است تا در صورت تمایل خریدار به انصراف، حتماً از عدم تخصیص خودرو اطمینان حاصل شود، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

در صورت انصراف خریدار و صرفاً گذشت بیش از یک ماه از زمان ثبت نام و واریز وجه، سود انصراف 13% سالانه به صورت روز شمار و بر اساس دستورالعمل و نظامات آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو موضوع تصویبنامه شماره 7415 /ت 51681 ها مورخ 28 / 01 / 95 هیات وزیران تعیین شده و ظرف 20 روز کاری به خریدار قابل ارائه خواهد بود.

در صورتیکه اطلاعات وارد شده متقاضیان در فرم ثبت اطلاعات، ناقص و یا فاقد صحت باشد و یا به هر دلیلی وجوه پرداختی به صورت کامل و مطابق بخشنامه نباشد، اساسا قراردادی بین متقاضی و شرکت بهمن دیزل منعقد نشده و شرکت بهمن دیزل تعهدی در خصوص واگذاری خودرو به متقاضی ندارد و مجاز به عودت وجه به حساب مبداً خواهد بود.

 متقاضیان پس از ثبتنام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد، می بایست ظرف 3 روز کاری از زمان ثبتنام نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل ها و آیین نامهای شرکت به عاملیت محل ثبتنام اقدام نمایند و عاملیت می باید پس از تطابق اطلاعات ثبت شده خریدار با اصل مدارک، حداکثر ظرف 4 روز از تاریخ واریز وجه و ثبت نام متقاضی نسبت به ارسال پرونده کامل به واحد عملیات فروش شرکت اقدام نماید.

در صورت عدم رعایت شرایط مذکور، به هر علتی که باشد، به منزله فسخ قرارداد بوده و شرکت از ترتیب اثر دادن به آن خودداری خواهد نمود. در صورتیکه قرارداد مذکور از سوی مقامات ذیصلاح معتبر تلقی گردد، بروز تاخیر در تحویل، موجب تعلق سود مشارکت و جریمه دیرکرد به وجه پرداختی خریدار نخواهد بود.

به موجب این روش ثبت نام، متقاضی مطلع و آگاه میگردد که میباید کلیه وجوه پرداختی را صرفا از آدرس اینترنتی معرفی شده و صرفا به صورت اینترنتی در وجه شرکت بهمن دیزل واریز و تحویل نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، بیعی فیمابین طرفین منعقد نشده و در نتیجه شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

دریافت اقرارنامه محضری و یا دستی بابت انتقال فیش یا وجوه واریزی، مغایر با دستورالعمل مبارزه با پولشویی بوده و مورد تایید شرکت نمی باشد و شرکت بهمن دیزل مجاز به فسخ قرارداد می باشد.

 خودرو به هیچ وجه بدون پلاک به عاملیت و یا متقاضی تحویل داده نخواهد شد.
متقاضی میتواند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات عاملیت های مجاز، وضعیت قرارداد، صدور سند و پلاک ، مشخصات فنی و سایر امکانات خودرو از طریق سایت اینترنتی شرکت بهمن دیزل www.bahman.ir مراجعه نماید.
محل تحویل خودرو: قزوین، شهر صنعتی البرز، خیابان علامه قزوینی، خیابان حکمت دهم، اداره تحویل شرکت بهمن دیزل خواهد بود.

متقاضی می باید حداکثر ظرف 3 روز کاری پس از اعلام شرکت / عاملیت، مبنی بر آماده تحویل بودن خودرو، نسبت به دریافت و خروج آن از محل تحویل، اقدام نماید. پس از سپری شدن مهلت مذکور، شرکت/ عاملیت به صورت شرط نتیجه نماینده خریدار محسوب و می تواند خودرو را به پارکینگ عمومی یا محل عاملیت منتقل نموده و کلیه هزینه های نگهداری، بارگیری و حمل بر عهده خریدار است.

مسئولیت هرگونه آسیب دیدگی و خسارت وارده به خودرو ناشی از حمل، توقف و غیره، بر عهده خریدار است. در صورت عدم انتقال به پارکینگ عمومی یا محل عاملیت، خریدار ملزم به پرداخت هزینه پارکینگ و حمل و نقل مطابق بخشنامه ابلاغی از سوی شرکت خواهد بود. در صورت سپری شدن 30 روز کاری از زمان اعلام آماده تحویل بودن خودرو و عدم دریافت آن توسط خریدار، برخی از قطعات خودرو باتری، تایر و قطعات لاستیکی از شمول گارانتی خارج شده و شرکت در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.

در صورت وقوع فورس ماژور و وقوع حوادث غیرمترقبه و یا پیش بینی نشده، تحریم، افزایش قیمت ارز، اجرای این قرارداد معلق شده و در صورت موافقت طرفین از سایر خودروهای تولیدی به قیمت مصوب شرکت، جایگزین خواهد شد. در صورت عدم حصول توافق طرفین و ادامه هر یک از موارد فوق برای مدت بیش از سه ماه، هر یک از طرفین به تنهایی مجاز به فسخ قرارداد بوده و وجوه پرداختی با لحاظ سود انصراف با رعایت شرایط ذکر شده در این قرارداد به خریدار مسترد میگردد.

این روش ثبت نام بدون حصول تمامی شرایط مندرج، فاقد اعتبار بوده و تعهدی برای شرکت ایجاد نمی کند.

عاملیت های محترم می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت خریداران قرار دهند.

مدارک مورد نیاز هنگام ثبت نام اینترنتی:

1 – مدارک شناسایی،کدپستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه متقاضی در زمان ثبت نام الزامی است.

ارائه یک شماره شبا – 24 رقمی به همراه نام بانک مربوط به نام متقاضی، الزامی است و هرگونه عواقب ناشی از درج شماره اشتباه به عهده متقاضی میباشد.

مدارک مورد نیاز هنگام مراجعه به عاملیت:

 اشخاص حقیقی:

1 – اصل مدارک شامل :کارت ملی، شناسنامه خریدار و صفحه توضیحات شناسنامه در صورت وجود توضیحات الزامی است.
2 مدارک احراز محل سکونت که می بایست مطابق با بخشنامه راهور ناجا و اطلاعیه های صادر شده از سوی شرکت بهمن دیزل باشد.

 اشخاص حقوقی:

1 – ارئه اصل وکپی کارت ملی، صفحه اول و دوم شناسنامه و صفحه توضیحات )در صورت وجود توضیحات نماینده معرفی شده الزامی است.

2 – کپی آگهی تأسیس، روزنامه رسمی دارای اسامی صاحبان امضاء ، روزنامه رسمی دارای آدرس محل سکونت و روزنامه رسمی آخرین تغییرات الزامی است.

3 – ارائه اصل معرفی نامه نماینده، خطاب به شرکت بهمن دیزل و واحد شماره گذاری مستقر در گروه بهمن الزامی است.

توجه 1 : عاملیت میباید ضمن تطابق اصل مدارک خریدار با اطلاعات ثبت شده در فرم ثبت نام و قرارداد  چاپ از طریق دسترسی عاملیت به پنل ایرانی کار( نسبت به ارسال فرم و قرارداد مذکور به همراه سایر مدارک لازم به سازمان فروش اقدام نماید و درصورت مغایرت در اطلاعات از طریق اتوماسیون اداری اعلام نماید.

توجه 2 : تکمیل و تایید قرارداد فروش توسط خریدار میباید در حضور عامل صورت پذیرد، همچنین اخذ امضاء و اثر انگشت خریدار در ذیل تمامی برگه های قرارداد و مهر و امضاء عامل الزامی است.

توجه 3 : فرآیند اخذ احراز محل سکونت مشتریان تنها از طریق سامانه سخا به آدرس https://Sakha.epolice.ir مطابق شماره نامه 130 / 1401 قابل انجام می باشد.

2022-12-10T23:05:00+03:3019 آذر 1401|۱ نظر
اشاره به موضوع
guest
1 دیدگاه
جدیدترین نظرات
قدیمی ترین نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رضا
رضا

سلام شش تن با کاربری میشه۱۰۲۰

error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم