/فروش و ثبت نام امپاور ، فورس و شیلر بهمن دیزل (مهر ۱۴۰۱)

فروش و ثبت نام امپاور ، فورس و شیلر بهمن دیزل (مهر ۱۴۰۱)

موضوع: فروش نقدی محصولات بهمن دیزل مهر ماه 1401
شرایط ثبت نام نقدی محصولات بهمن دیزل با قیمت قطعی و ظرفیت محدود، به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 25 / 07 / 1401 تا ساعت 16 همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده ارائه میگردد

.شرکت بهمن دیزل شروطی را مطابق موارد مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلاً تشریح شده، قرار داده است که در صورت ثبتنام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبتنام متقاضی از سوی شرکت بهمن دیزل به صورت یکطرفه فسخ خواهد شد و وجه واریز شده به حساب مبداً مسترد خواهد شد. ثبتنام صرفاٌ از طریق آدرس http://Bahman.iranecar.com امکانپذیر میباشد.

آموزش ثبت نام

آموزش ثبت نام

آموزش ثبت نام

قیمتهای مندرج در جدول فوق بدون در نظر گرفتن قیمت کاربری می باشد و مبلغ کاربری، بر اساس نوع کاربری انتخاب شده توسط مشتری که در جدول شماره 2 درج گردیده است به مبلغ فوق افزوده خواهد شد.

* ثبت نام کامیون های فورس و شیلر صرفاٌ به همراه کاربری امکانپذیر میباشد و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نبوده، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده میگردد.

قواعد و ضوابط بخشنامه:
ثبت نام از طریق آدرس ذکر شده انمام میشود و سایر مراحل تشکیل پرونده، تکمیل مدارک و … در عاملیت انتخاب شده صورت میپذیرد.
ثبت نام با کدملی و یا کدحقوقی عاملیت ممنوع بوده و در چنین قراردادهایی شرکت بهمندیزل دارای حق فسخ میباشد.

هر کدملی/ شناسه ملی مماز به ثبت نام یکدستگاه از این بخشنامه میباشد.
با توجه به احتمال محدودیت سقف برداشت برخی از کارتهای بانکی، لازم است تا پیش از اقدام به ثبتنام، از میزان سقف برداشت اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمایید. واریز وجه خودرو صرفاً در یک تراکنش امکانپذیر میباشد.
در این روش ثبت نام حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتیکه باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید علاوه بر بی اعتباری آن، حق فسخ برای شرکت بهمن دیزل ایماد میکند.
پس از ثبت نام، امکان تغییر رنگ، تغییر عاملیت، تغییر خودروی خریداری شده، تغییر کاربری و یا تغییر شرایط خرید ممنوع می باشد.

آموزش ثبت نام

 

2022-10-16T20:11:14+03:3024 مهر 1401|۲ نظر
اشاره به موضوع
guest
2 نظرات
جدیدترین نظرات
قدیمی ترین نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
جواد جعفری
جواد جعفری

سلام.. کاش حق به حق دار میرسید و سهمی از این امکانات و شرایط ایجاد شده به رانندگان میرسید.. اما کدوم راننده توان پراخت سه و نیم میلیارد پول نقد داره.. این یک فرصت فقط برای سرمایه دارانه… راننده باید برده باشد ..برده داری نوین… خود خدا میدونه که خسته شدیم بس که دویدیم و بی خوابی کشیدیم و به جایی نرسیدیم…

سالار
سالار
پاسخ به  جواد جعفری

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم