/فروش کشنده جفت محور و کامیون کمپرسی فاو در بورس کالا

فروش کشنده جفت محور و کامیون کمپرسی فاو در بورس کالا

فروش و عرضه کشنده جفت محور و کمپرسی فاو

شرکت سیبا موتور از عرضه دو محصول کشنده جفت محور FAW4250 و کامیون کمپرسی FAW CA3250 در روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه در بورس کالا خبر داد.

عرضه کشنده دو محور FAW 4280 و کامیون کمپرسی FAW CA3250 از روز دوشنبه ۱۵ اسفند تا پایان همان روز در بورس کالا ارائه می گردد.

در این طرح کشنده جفت و کمپرسی فاو قیمت پایه کشنده دو محور 24 میلیارد و 300 میلیون ریال و کامیون کمپرسی ۲۵ میلیارد و 200میلیون ریال اعلام شده است و قیمت پیش ‌پرداخت سفارش خرید برای هر دو محصول عرضه شده برابر ۳۰ درصد قیمت پایه است.

در ثبت نام کشنده جفت و کمپرسی فاو هزینه‌های مربوط به مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک، بیمه شخص ثالث و … به صورت علی الحساب بوده و باتوجه به مهلت تحویل خودرو در خرداد ماه ۱۴۰۲، این هزینه‌ها بر اساس مبلغ نهایی ابلاغ شده از سوی مراجع ذیصلاح و در زمان تخصیص خودرو محاسبه و ما به التفاوت آن بایستی توسط خریدار پرداخت گردد.

ما به التفاوت مبالغ شماره گذاری، بیمه و هزینه پلاک پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

خرید دو محصول نامبرده در بورس کالا تابع قوانین حاکم بر این بازار بوده و متقاضیان بایستی در سامانه سجام احراز هویت شده و در یکی از کارگزاری‌های معتبر ثبت نام کرده باشند. فروش و عرضه کشنده جفت محور و کمپرسی فاو

کشنده جفت محور 44 تن CA4250

رنگ سفید-مدل 1402-صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان باتسویه اصل مبلغ معامله دربورس ودرمدت زمان مقررتعیین شده دراطلاعیه عرضه تکمیلی وحداکثر طی7روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرسbahman.iranecar.comنسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام ونسبت به پرداخت هزینه های ذیل و انتخاب عاملیت موردنظر خود جهت تحویل خودرو اقدام نمایند.هزینه ها شامل:هزینه9درصدمالیات برارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایرهزینه ها بصورت علی الحساب جمعا به مبلغ 105.156.011ريال

کامیون جفت محور کمپرسی 26 تن CA3250

-رنگ سفید-مدل 1401-صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان باتسویه اصل مبلغ معامله دربورس ودرمدت زمان مقررتعیین شده دراطلاعیه عرضه تکمیلی وحداکثر طی7روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرسbahman.iranecar.comنسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام ونسبت به پرداخت هزینه های ذیل و انتخاب عاملیت موردنظر خود جهت تحویل خودرو اقدام نمایند.هزینه ها شامل:هزینه9درصدمالیات برارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایرهزینه ها بصورت علی الحساب جمعا به مبلغ 102.118.522ريال

2023-03-06T02:56:31+03:3014 اسفند 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم