/ثبت نام کشنده فاو تک محور در بورس کالا خرداد ۱۴۰۲ – جزئیات فروش

ثبت نام کشنده فاو تک محور در بورس کالا خرداد ۱۴۰۲ – جزئیات فروش

کشنده FAW CA4180 روز سه شنبه ۲۳خرداد با قیمت پایه ۳میلیارد و ۴۸میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. سررسید قرارداد خرید سلف این کشنده ۲۳مرداد ۱۴۰۲ است.

خریداران برای انجام این معاملات باید کد بورسی داشته باشند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند امکان پذیر است. لذا توصیه می‌شود خریداران چند روز کاری را برای این امور اختصاص دهند. در این معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به خرید و اعلام قیمت هستند.

کشنده CA4180 مجهز به یک موتور ۶ سیلندر خطی، ۲۴ سوپاپ، با ظرفیت ۱۱۰۴۰ سی سی توربو شارژر ساخت شرکت Wuxi با سطح آلایندگی یورو ۴ و یک جعبه دنده ۱۶ سرعته MT برند ZF است. حداکثر قدرت تولید شده توسط این موتور معادل ۴۲۰ اسب بخار و حداکثر نیروی گشتاوری آن ۱۹۰۰ نیوتن متر است و این نیرو امکان حمل وزنی معادل ۴۲ تن را مهیا می‌سازد. این کشنده در کنار تمامی امکانات رفاهی و امنیتی خود مجهز به یخچال و دوربین ثبت وقایع نیز است.

سیبا موتور یکی از شرکت‌های تجاری گروه بهمن و نماینده انحصاری FAW در ایران است. وزارت صنعت، معدن و تجارت این شرکت را از نظر ارائه خدمات فروش و پس از فروش حائز رتبه برتر ارزیابی کرده است.

کامیون کشنده FAW CA4180 تک محور

رنگ سفید

-صدورسندوشماره گذاری خودروفقط به اسم شخص خریدارخواهدبود.

خریداران جهت تکمیل مراحل خرید،همزمان باتسویه اصل مبلغ معامله دربورس ودرمدت زمان مقرر تعیین شده دراطلاعیه عرضه تکمیلی وحداکثرطی7روزتقویمی بامراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرسbaman.iranecar.comنسبت به ایجادوتکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه های ذیل و انتخاب عاملیت مورد نظر خود جهت تحویل خودرو اقدام نمایند.

هزینه هاشامل:هزینه9درصدمالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعابه مبلغ129.411.056ریال،شامل:(مالیات وعوارض شماره گذاری به مبلغ23.700.000ریال،هزینه شماره گذاری به مبلغ2.500.000ریال،هزینه پست،صدورکارت وهوشمندسازی کارت خودرو به مبلغ1.535.000ریال،هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ 101.676.056ریال)میباشد.

کشنده فاو با چه قیمتی در بورس کالا معامله شد _ خرداد 1402

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ کامیون فاو در بورس کالا به تعداد صد دستگاه به عرضه گذاشته شد که جزئیات عرضه این کامیون به شرح زیر است.
قیمت کامیون فاو در بورس کالا

کامیون فاو در بورس کالا به تعداد صد عدد که شامل ۵۰ عدد کامیون فاو تک در بورس کالا و ۵۰ عدد کامیون فاو جفت در بورس کالا بود به عرضه گذاشته شد که برای کامیون فاو تک تعداد ۹۰ درخواست و برای کامیون فاو جفت در بورس کالا تعداد ۶۳ درخواست ثبت شده بود.

قیمت پایه کامیون فاو تک در بورس کالا ۳.۴۹۰ میلیارد تومان و قیمت پایه کامیون فاو جفت در بورس کالا با قیمت ۳.۵۹۰ میلیارد تومان به فروش گذاشته شده بودند که کامیون فاو تک با میانگین قیمت39,030,800,000 و کامیون فاو جفت با میانگین قیمت 39,111,600,000 به فروش رسیدند.

لازم با ذکر است به این قیمت مبلغ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بعلاوه هزینه پلاک گذاری و … نیز که حدود ۳۵۰ میلیون تومان می‌شود اضافه می‌گردد.

 

2023-06-15T03:08:43+04:3025 خرداد 1402|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم