/ثبت نام کشنده فاو تک محور و دو محور ویژه شهریور – شرایط و مدارک

ثبت نام کشنده فاو تک محور و دو محور ویژه شهریور – شرایط و مدارک

ثبت نام کشنده فاو

 

شرکت سیبا موتور اعلام کرده که در راستای نیاز مشتریان، شرایط ثبت‌نام کشنده فاو نقدی محصولات خود را با قیمت قطعی و ظرفیت محدود به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/06/28 تا ساعت 16 همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت فراهم خواهد کرد.

برای ثبت نام نیازی به گواهینامه پایه یک ندارد ، اگر موفق به ثبت نام بشوید و وارد درگاه پرداخت شدید کل ملبغ طی یک تراکنش دریافت خواهد شد

آموزش ثبت نام  کشنده فاو

در این طرح ثبت‌نام کشنده فاو تک محور CA4180 به قیمت 25,935,070,000 ریال و کشنده جفت محور CA4250 به قیمت 26,585,741,000 ریال به فروش می رسند. هر کدملی یا شناسه ملی مجاز به ثبت‌نام یک‌ دستگاه از این بخشنامه می‌باشد و تحویل خودروها نیز هفته سوم آبان ماه است.

شرکت سیبا موتور شروطی را مطابق موارد مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه مربوطه، قرار داده است که در صورت ثبت‌نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت‌نام متقاضی از سوی شرکت سیبا موتور به صورت یکطرفه فسخ خواهد شد و وجه واریز شده به حساب مبداً مسترد خواهد شد.

آن دسته از عزیزانی که متقاضی ثبت نام هستند می تواند به آدرس  http://Bahman.iranecar.com مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

با توجه به متقاضی زیاد برای ثبت‌نام کشنده فاو و ظرفیت کم فروش افرادی موفق به ثبت نام می شوند که زودتر مراحل ثبت نام را طی کنند برای این منظور می توانید آموزش ثبت نام را از سایت دانلود کنید

دریافت آموزش

دریافت آموزش

دریافت آموزش

 

2022-09-18T22:56:04+04:3024 شهریور 1401|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم