/ثبت نام فورس ۶ تن کابین دار و بدون کابین خواب در بورس کالا

ثبت نام فورس ۶ تن کابین دار و بدون کابین خواب در بورس کالا

کامیون فورس 6 تن بدون خواب و دارای کابین خوابدار به فروش می‌رسد. این عرضه روز سه‌شنبه 18 اردیبهشت تا پایان همان روز ادامه خواهد داشت.

در این نوبت عرضه فورس در بورس کالا درصد پیش‌پرداخت معادل ده درصد قیمت پایه اعلام و بر همین اساس قیمت پایه فورس 6 تن بدون کابین برابر با یک میلیارد 689 میلیون تومان و قیمت پایه کامیون فورس 6 تن دارای کابین خوابدار معادل یک میلیارد و 719 میلیون تومان اعلام شده است. محصولاتی که در این نوبت از عرضه فورس 6 تن در بورس کالا به فروش می‌رسد در 18 تیر ماه با مدل 1403 تحویل خریداران خواهد شد.

در این دوره، متقاضیان می‌توانند نسبت به انتخاب و خرید کاربری از شرکت بهمن دیزل نیز اقدام کنند. به همین ترتیب آن دسته از خریدارانی که خواهان انتخاب کاربری هستند می‌توانند در زمان واریز وجه مربوط به مالیات و سایر هزینه‌ها از طریق;;bahman.iranecar.com نسبت به اعلام و انتخاب کاربری مدنظر و واریز وجه مربوط به سایر هزینه‌ها اقدام کنند.

;پرداخت هزینه‌های مربوط به مالیات و ارزش افزوده، عوارض، شماره‌گذاری، بیمه شخص ثالث و سایر هزینه‌های مرتبط حداکثر تا پایان مهلت تسویه حساب قرارداد در بورس کالا توسط خریدار الزامی است و در صورت تغییر هریک از موارد در زمان صدور حواله، خریدار موظف به پرداخت تفاوت آن است.

2024-05-06T00:09:45+04:3017 اردیبهشت 1403|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم