/ثبت نام دیگنیتی پرستیژ ۲۹ بهمن موتور خرداد ۱۴۰۲ در بورس کالا

ثبت نام دیگنیتی پرستیژ ۲۹ بهمن موتور خرداد ۱۴۰۲ در بورس کالا

ثبت نام دیگنیتی پرستیژ

ثبت نام دیگنیتی پرستیژ

شرکت بهمن موتور دیگنیتی پرستیژ را در بورس کالا می‌فروشد. این شرکت با تایید این خبر یادآور شد، این عرضه بورسی درتاریخ ۲۹خرداد ۱۴۰۲ انجام خواهد شد.

بنابر جزییات طرح ثبت نام دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا، درصد پیش پرداخت سفارش خرید این محصول ۱۰۰درصد اعلام و قیمت پایه این محصول یک میلیارد و ۲۹۶میلیون تومان اعلام شده است.

به همین ترتیب بهمن موتور اعلام کرده که تاریخ تحویل این خودروها ۱۲شهریور۱۴۰۲ خواهد بود و هر کد ملی نیز مجاز به ثبت سفارش برای یک دستگاه خودرو‌، به شرط عدم خرید خودرو از شرکت‌های خودروساز از ابتدای سال۱۳۹۸ است.

نسبت به انجام مراحل باقی مانده و انتخاب عاملیت و پرداخت سایر هزینه‌ها اقدام کنند که این هزینه‌ها شامل مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، مالیات و عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت سوخت، هزینه خدمات پست، پلاک و شماره گذاری، بیمه شخص ثالث و… می‌شود.

جزئیات فروش و ثبت نام دیگنیتی پرستیژ

تعداد عرضه: 600 دستگاه

مبلغ پایه بدون مالیات و …: 12960000000 ریال

درصد پیش پرداخت: صد در صد قیمت پایه

رنگ تریم بر اساس موجودی و در زمان تخصیص خودرو توسط شرکت انتخاب می شود.

هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو و به شرط عدم خرید خودروی سواری از شرکت بهمن موتور از ابتدای تیر ماه سال 1398 میباشد.

صدور  سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهدبود.

خریداران بایستی جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و درمدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس bahman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل و انتخاب عاملیت جهت تحویل خودرو و پرداخت سایر هزینه ها به شرح ذیل اقدام نمایند.

این هزینه ها شامل:هزینه9درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش،سایر هزینه ها جمعا به مبلغ351.872.311ریال،شامل:(مالیات و عوارض شماره گذاری 298.950.000ریال،هوشمندسازی کارت خودرو 435.000ریال، هزینه خدمات پست 500.000ریال،تولید پلاک وشماره گذاری 2.800.000ریال،بیمه شخص ثالث 49.187.311ریال)میباشد

شرایط ثبت نام دیگنیتی پرستیز خرداد 1402

2023-06-15T03:39:11+04:3025 خرداد 1402|۰ نظر
اشاره به موضوع
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم