/فروش و ثبت نام امپاور، فورس و شیلر ویژه شهریور ۱۴۰۱

فروش و ثبت نام امپاور، فورس و شیلر ویژه شهریور ۱۴۰۱

شرایط ثبت نام نقدی محصولات بهمن دیزل (امپاور ، فورس ، شیلر و مینی بوس سحر) با قیمت قطعی و ظرفیت محدود، به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ1401/06/23 تا ساعت 16 همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده ارائه میگردد.

شرکت بهمن دیزل شروطی را مطابق موارد مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلاً تشریح شده، قرار داده است که در صورت ثبتنام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبتنام متقاضی از سوی شرکت بهمن دیزل به صورت یکطرفه فسخ خواهد شد و وجه واریز شده به حساب مبداً مسترد خواهد شد. ثبتنام صرفاٌ از طریق آدرس http://Bahman.iranecar.com امکانپذیر میباشد.

با توجه به استقبال زیاد از خودرو های گروه بهمن افرادی موفق به ثبت نام امپاور ، فورس ، شیلر و … می شوند که زودتر مراحل ثبت نام را طی کنند و عملیات پرداخت را انجام دهند. چنانچه تجربه کافی در امر ثبت نام ندارید می توانید آموزش ثبت نام گروه بهمن را از لینک زیر دریافت کنید

دریافت آموزش ثبت نام

قیمتهای مندرج در جدول فوق بدون در نظر گرفتن قیمت کاربری می باشد و مبلغ کاربری، بر اساس نوع کاربری انتخاب شده توسط مشتری که در جدول شماره 2 درج گردیده است به مبلغ فوق افزوده خواهد شد.

دریافت آموزش ثبت نام

* سایر هزینه های مندرج در جدول شماره 1 شامل مجموع هزینه هوشمندسازی کارت خودرو ، هزینه پست و خدمات ، هزینه شماره گذاری، هزینه بیمه شخص ثالث ، مالیات و عوارض شماره گذاری میباشد
** ثبت نام کامیون های فورس و شیلر صرفاٌ به همراه کاربری امکانپذیر میباشد و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نبوده، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده میگردد.

قواعد و ضوابط بخشنامه:

-ثبت نام از طریق آدرس ذکر شده انجام میشود و سایر مراحل )تشکیل پرونده، تکمیل مدارک و …در عاملیت انتخاب شده صورت میپذیرد.

– ثبت نام با کدملی و یا کدحقوقی عاملیت ممنوع بوده و در چنین قراردادهایی شرکت بهمندیزل دارای حق فسخ میباشد.
– هر کدملی/ شناسه ملی مجاز به ثبتنام یکدستگاه از این بخشنامه میباشد.

– با توجه به احتمال محدودیت سقف برداشت برخی از کارتهای بانکی، لازم است تا پیش از اقدام به ثبتنام، از میزان سقف برداشت اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمایید. واریز وجه خودرو صرفاً در یک تراکنش امکانپذیر میباشد.
– در این روش ثبتنام حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتیکه باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید علاوه بر بی اعتباری آن، حق فسخ برای شرکت بهمن دیزل ایجاد میکند.

– پس از ثبـت نام، امـکان تغییر رنگ، تغییر عـاملیت، تغـییر خودروی خـریداری شـده، تغییر کاربری و یا تغییر شرایط خرید ممنوع می باشد.

– با توجه به اینکه در روش ثبتنام نقدی با موعد تحویل فوری، به محض انجام ثبتنام و تشکیل کامل پرونده، امکان تخصیص خودرو وجود خواهد داشت، لازم است تا در صورت تمایل خریدار به انصراف، حتماً از عدم تخصیص خودرو اطمینان حاصل شود، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود. در صورت انصراف خریدار و صرفاً گذشت بیش از یک ماه از زمان ثبتنام و واریز وجه، سود انصراف )13% سالانه(به صورت روز شمار و بر اساس دستورالعمل و نظامات آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو موضوع تصویبنامه شماره 7415/ت51681هـ مورخ 95/01/28 هیات وزیران تعیین شده و ظرف 20 روز کاری به خریدار قابل ارائه خواهد بود.

– در صورتیکه اطلاعات وارد شده متقاضیان در فرم ثبت اطلاعات، ناقص و یا فاقد صحت باشد و یا به هر دلیلی وجوه پرداختی به صورت کامل و مطابق بخشنامه نباشد، اساسا قراردادی بین متقاضی و شرکت بهمن دیزل منعقد نشده و شرکت بهمن دیزل تعهدی در خصوص واگذاری خودرو به متقاضی ندارد و مجاز به عودت وجه به حساب مبداً خواهد بود.

– متقاضیان پس از ثبتنام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد، میبایست ظرف 3 روز کاری از زمان ثبتنام نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعملها و آییننامههای شرکت به عاملیت محل ثبتنام اقدام نمایند و عاملیت میباید پس از تطابق اطلاعات ثبت شده خریدار با اصل مدارک، حداکثر ظرف 4 روز از تاریخ واریز وجه و ثبتنام متقاضی نسبت به ارسال پرونده کامل به واحد عملیات فروش شرکت اقدام نماید. در صورت عدم رعایت شرایط مذکور، به هر علتی که باشد، به منزله فسخ قرارداد بوده و شرکت از ترتیب اثر دادن به آن خودداری خواهد نمود. در صورتیکه قرارداد مذکور از سوی مقامات ذیصلاح معتبر تلقی گردد، بروز تاخیر در تحویل، موجب تعلق سود مشارکت و جریمه دیرکرد به وجه پرداختی خریدار نخواهد بود.

دریافت آموزش ثبت نام

مدارک مورد نیاز هنگام ثبتنام اینترنتی:

1- مــدارک شناسایی،کدپســتی، آدرس دقیــق، منطقــه شــهرداری محــل ســکونت و شــماره تلفــن ثابــت و همــراه متقاضــی در زمان ثبتنام الزامی است.

2- ارائه یک شماره شبا 24رقمی به همراه نام بانک مربوط به نام متقاضی، الزامی است و هرگونه عواقب ناشی از درج شماره اشتباه به عهده متقاضی میباشد.

مدارک مورد نیاز هنگام مراجعه به عاملیت:

* اشخاص حقیقی:
1- اصل مدارک شامل :کارت ملی، شناسنامه خریدار و صفحه توضیحات شناسنامه )در صورت وجود توضیحات( الزامی است.
2ـ مدارک احراز محل سکونت که میبایست مطابق با بخشنامه راهور ناجا و اطلاعیه های صادر شده از سوی شرکت بهمن دیزل باشد.

* اشخاص حقوقی:
1- ارئه اصل وکپی کارت ملی، صفحه اول و دوم شناسنامه و صفحه توضیحات )در صورت وجود توضیحات( نماینده معرفی شده الزامی است.
2- کپی آگهی تأسیس، روزنامه رسمی دارای اسامی صاحبان امضاء ، روزنامه رسمی دارای آدرس محل سکونت و روزنامه رسمی آخرین تغییرات
الزامی است.

3- ارائه اصل معرفی نامه نماینده، خطاب به شرکت بهمن دیزل و واحد شماره گذاری مستقر در گروه بهمن الزامی است.

توجه 1 : عاملیت میباید ضمن تطابق اصل مدارک خریدار با اطلاعات ثبت شده در فرم ثبتنام و قرارداد چاپ از طریق دسترسی عاملیت به پنل ایرانی کار نسبت به ارسال فرم و قرارداد مذکور به همراه سایر مدارک لازم به سازمان فروش اقدام نماید و درصورت مغایرت در اطلاعات از طریق اتوماسیون اداری اعلام نماید.

توجه 2 : تکمیل و تایید قرارداد فروش توسط خریدار میباید در حضور عامل صورت پذیرد، همچنین اخذ امضاء و اثر انگشت خریدار در ذیل تمامی برگه های قرارداد و مهر و امضاء عامل الزامی است.

توجه 3 : فرآیند اخذ احراز محل سکونت مشتریان تنها از طریق سامانه سخا به آدرس https://Sakha.epolice.ir ،مطابق شماره نامه 1401/130قابل انجام میباشد.

دریافت آموزش ثبت نام

2022-09-11T22:24:36+04:3020 شهریور 1401|۱ نظر
اشاره به موضوع
guest
1 دیدگاه
جدیدترین نظرات
قدیمی ترین نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
روح الله
روح الله

عالی ممنون بابت اطلاع رسانی به موقع

error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم