/فروس و ثبت نام امپاور و فورس در بورس کالا – خرداد ۱۴۰۲

فروس و ثبت نام امپاور و فورس در بورس کالا – خرداد ۱۴۰۲

 

کشنده امپاور BD500 و فورس ۶تن خوابدار روز یکشنبه ۲۸خرداد در بورس کالا فروخته می‌شود. در این طرح، کشنده امپاور با قیمت پایه ۴میلیارد و ۲۳۰میلیون تومان و فورس ۶تن خوابدار با قیمت پایه یک میلیارد و ۴۳۷میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.

خریداران برای انجام این معاملات باید کد بورسی داشته باشند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند امکان پذیر است. لذا توصیه می‌شود خریداران زمانی را برای این امور اختصاص دهند. در این معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به خرید و اعلام قیمت هستند.

کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار، خودرویی به راحتی سواری و با کاربری حمل بار است که به یک پیشرانه ۳۷۶۰ سی سی توربو شارژ با استاندارد آلایندگی یورو۵ مجهز است. از جمله امکانات رفاهی این کامیون بهره مندی از یک تخت خواب و امکان تبدیل صندلی‌های جلو به فضای خواب سرنشین دوم قابل بیان است.

کشنده امپاور BD500، مجهز به یک موتور ۱۱۸۰۰ سی سی توربو شارژ با سطح آلایندگی یورو ۵ است که قدرتی در حدود ۵۰۰ اسب بخار و نیروی گشتاوری معادل ۲۳۰۰ نیوتن متر را توسط یک گیربکس ۱۲ سرعته AMT مدل TRAXON از برندZF که دارای یک ریتاردر ۵ حالته است به چرخ های محور عقب منتقل می کند و به این واسطه قادر به حمل وزن ترکیبی مجاز ۴۴ تن است.

کامیون کشنده EM POWER

مجهز به کولر درجا و کیت ADRجهت حمل کالای خطرناک

صدور سندوشماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهدبود.

خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله دربورس و درمدت زمان مقررتعیین شده دراطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی7روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس bahman.iranecar.comنسبت به ایجادوتکمیل پروفایل وانتخاب عاملیت جهت تحویل خودرو و پرداخت هزینه به شرح ذیل اقدام نمایند.

هزینه ها شامل:هزینه9درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش،سایر هزینه ها جمعا به مبلغ137.215.056ریال،شامل: مالیات و عوارض شماره گذاری 31.315.000ریال،هزینه پلاک وشماره گذاری به مبلغ2.635.000ریال ، پست، صدور وهوشمندسازی کارت خودرو به مبلغ 1.589.000ریال،هزینه بیمه شخص ثالث 101.676.056ریال)می باشد.

کامیونت FORCE کابین خوابدار 6 تن بدون کاربری

رنگ سفید

صدور سند و شماره گذاری خودرو به اسم شخص خریدارمی باشد

در این مرحله از عرضه درصورت تمایل مشتری به خرید کاربری از شرکت بهمن دیزل امکان انتخاب و خرید کاربری درخواستی در زمان تکمیل وجه از طریق سامانه فروش شرکت میسر بوده و در غیر اینصورت محصول بدون کاربری می باشد. لیکن زمان ساخت کاربری به مدت 30 روز تقویمی به زمان تحویل خودرو اضافه خواهد شد.

خریداران جهت تکمیل مراحل خرید،همزمان باتسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر در اطلاعیه عرضه تکمیلی حداکثر طی7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرسbahman.iranecar.com نسبت به ایجادوتکمیل پروفایل،انتخاب عاملیت جهت تحویل خودرو ،انتخاب کاربری جهت درج در اسناد و پرداخت سایر هزینه ها به شرح ذیل اقدام نمایند.

هزینه هاشامل: هزینه9درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش، سایرهزینه ها جمعا به مبلغ82.900.776ریال،شامل:مالیات وعوارض شماره گذاری مبلغ 10.325.000ریال،پلاک وشماره گذاری مبلغ2.635.000ریال،پست،صدورکارت وهوشمندسازی کارت خودرو مبلغ 1.589.000ریال،بیمه شخص ثالث مبلغ68.351.776ریال می باشد

 

2023-06-15T03:43:30+04:3025 خرداد 1402|۱ نظر
اشاره به موضوع
guest
1 دیدگاه
جدیدترین نظرات
قدیمی ترین نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سلمان ادیب
سلمان ادیب

با عرض و سلام و خسته نباشید خدمت تولید کنندگان آقا شما نسبت به تقاظا تولید میکنید یا شانسیه آخه به نظرتون این همه ماشین تو جاده ها زیاد نیست حالا با پایانه و بارشون کاری نداریم

error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم