/ثبت نام وانت کارا تک کابین، دو کابین و ون ایندروز – آبان ۱۴۰۱

ثبت نام وانت کارا تک کابین، دو کابین و ون ایندروز – آبان ۱۴۰۱

شرایط ثبت نام نقدی محصولات شرکت بهمن موتور با قیمت قطعی به صورت اینترنتی به تعداد محدود از روز شنبه مورخ 21 / 08 / 1401 ساعت 10 صبح  تا ساعت 16 روز یکشنبه مورخ 22 / 08 / 1401 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول فوق ارائه می گردد. ثبت نام صرفاً به صورت آنلاین و ازطریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس ذیل قابل انجام می باشد: bahman.iranecar.com

با توجه به اختلاف قیمت به وجود آمده بین کارخانه و بازار احتمال زیاد برای ثبت نام وانت کارا دوکابین و تک کابین تقاضا زیاد باشد و بدون آموزش شانس موفقیت در ثبت نام کم باشد. در صورت تمایل می توانید آموزش ثبت نام تهیه نمایید

دانلود آموزش ثبت نام

دانلود آموزش ثبت نام

دانلود آموزش ثبت نام

شرایط ثبت نام نقدی-اعتباری با قیمت قطعی محصولات شرکت بهمن موتور به صورت آنلاین اینترنتی از روز شنبه مورخ 21 / 08 / 1401ساعت 10 صبح تا ساعت 16 روز یکشنبه مورخ 22 / 08 / 1401 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول فوق و با شرایط اعلام شده ارائه می گردد.

❖ قواعد و ضوابط ثبت نام:

➢ ثبت نام از طریق آدرس اینترنتی Bahman.iranecar.com انجام میشود و سایر مراحل تشکیل پرونده، تحویل خودرو و مدار ک و … در عاملیت انتخاب شده صورت می پذیرد.

➢ ثبتنام متقاضیان صرفاً در صورت ثبت دقیق و صحیح اطلاعات هویتی کارت ملی / شناسنامه و مشخصات حساب بانکی مطابق با مستندات ارائه شده توسط ایشان مورد تأیید می باشد.

➢ واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر صلح امکا ن پذیر نمی باشد.

➢ با توجه به احتمال محدودیت سقف برداشت برخی از کارتهای بانکی، لازم است تا پیش از اقدام به ثبت نام، از میزان سقف برداشت اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمایید. واریز وجه خودرو صرفاً در یک تراکنش امکان پذیر می باشد.

➢ در این روش ثبت نام الزام تطابق آدرس و شهر شمارهگذاری خریدار با استانهای مجاز ثبت نام لحاظ گردیده است و در صورت عدم رعایت این موضوع و ثبت عمدی و یا سهوی آدر سی غیر از آدرس صحیح متقاضی، در هر مرحله از ثبت نام درخواست خرید خودرو کان لم یکن تلقی شده و منجر به ابطال پرونده خواهد شد.

2022-11-11T01:27:41+03:3020 آبان 1401|۴ نظر
اشاره به موضوع
guest
4 نظرات
جدیدترین نظرات
قدیمی ترین نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Mam
Mam

سلام ثبت نام بعدی کارا مشخص هست در چه تاریخی باشه؟

محمد
محمد

ثبت نام بلد نیسیم چیکار کنیم
از کجا آموزش ببینیم

error: بدلیل کپی برداری بعضی از سایت های کلاهبردار امکان انتخاب وجود ندارد، مراقب سایت های مشابه باشید
برو به واتساپ
پشتیبان سایت
با سلام
چنانچه در مورد آموزش ثبت نام بهمن موتور و بهمن دیزل سوالی دارید در خدمتیم